Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Walther NEO – СЕЕ-розетки та штекери нового покоління

Шановні колеги,

До Вашої уваги – каталог штекерів та розеток серії СЕЕ NEO!

Звертаємо вашу увагу, що поступово серія СЕЕ буде замінюватись на пристрої нового покоління – СЕЕ NEO!!!

Серія NEO складається з трьох виконань:

Classic

Класика, витримана часом – виконання зі звичним сальником.

One-touch

Максимально швидкий та комфортний монтаж практично однією рукою, внутрішній механізм забезпечує надійне розвантаження натягу та водночас запобігає висмикуванню кабелю. З полем для маркування.

IPD – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ЕНЕРГІЇ

Розетки та штекери майбутнього – призначені для систем інтелектуального розподілу електроенергії.

IPD від WALTHER-WERKE — це хмарна система, в якій користувач може керувати низьковольтним розподілом у будівлі чи на об’єкті з будь-якої точки світу.

Безліч можливостей для користувача: використання різних інструментів для управління та обліку, планування структури системи розподілу (наявність, прокладка кабелю, експлуатація), керування та планування випробувань, ремонту та моніторингу системи розподілу в експлуатаційному режимі (поточне вимірювання напруги, а також виявлення перевантаження чи збоїв системи). Завдяки інтеграції комунікаційного модуля, нові пристрої CEE NEO передаватимуть в систему таку інформацію як: напруга, зміна напрямку, статус нейтралі і заземлення та температури всередині пристрою та інше. Це забезпечує повний моніторинг та контроль системи розподілу аж до кінцевого користувача.

Три типи з’єднання кабелю:

CC – безгвинтове з’єднання CAGE-CLAMP* фіксаторами WAGO. З’єднання, що зарекоментувало себе найкращим чином через простоту та надійність фіксації клеммними важелями (що мають відповідний до провідника колір) та можливістю повторного підключення.

SK – гвинтове підключення гвинтами Torx що забезпечують оптимальну передачу потужності та більший термін служби головок гвинтів. Обов’язкове прилягання викрутки до головки гвинта запобігає ковзанню і ідеально підходить для фіксації автоматичними шуруповертами.

01 – пружинне підключення push-in без використання інструменту.

Особливості пристроїв NEO:

СИСТЕМА БЛОКУВАННЯ ОДНИМ ДОТИКОМ

Чверть обороту з’єднує нижню і верхню частини, блокування з характерним акустичним звуком.

ВДОСКОНАЛЕНА КРИШКА

Збільшений кут відкривання кришки – 217°, зручне встановлення штекера, оскільки кришку можна оптимально тримати у відкритому положенні, також збережене блокування кришкою з’єднання для запобігання випадковому висмикуванню штекера

ПРОСТЕ ВІДКРИТТЯ КОРПУСА

Механізм блокування не зношується при багаторазовому використанні. Інтуїтивно зрозумілий монтаж, горизонтальний робочий кут усуває ризик травмування, якщо викрутка зіслизне

Максимальна експлуатаційна БЕЗПЕКА 

Компанія “Монада” пропонує продукцію Walther (Вальтер) за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нашому інтернет-магазині або за телефону компанії Монада: (061) 228-57-20

Останні новини

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.