Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі.

Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку.

Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Зображення з камери однаково добре проглядається з різних кутів огляду, тому відеостанціей можуть користуватися як дорослі, так і діти.

Квартирну станцію 7 Gira Можна не тільки змонтувати на стіні, але і поставить на опорну ніжку в житловому приміщенні або на робочому місці, наприклад, у лікарських кабінеті або офісі.
Монтаж дуже простий і НЕ Займе багато часу, а введення в експлуатацію здійснюється за допомогою Gira Project Assistant (GPA) або класичних екранних кнопок.

Через те, що при установці може вживатися класична 2-провідна шина, квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira відмінно підходить для дооснащення. При цьому прокладка додаткових кабелів не потрібно.

Квартирна відеостанція пропонується у двох колірних варіантах з відповідною скляною поверхнею: білий глянсовий з білим склом і чорний матовий з чорним склом. Обидва варіанти гармонійно вписуються в будь-який житловий або офісний інтер’єр.

Характеристики квартирної відеостанції накладного монтажу 7 Gira:
повністю попередньо змонтований модуль з 17,78 см (7 “) кольоровим TFT-дисплеєм і зручною функцією гучного зв’язку;
сенсорна скляна лицьова панель по всій поверхні та тактильне зворотним зв’язком;
монтаж безпосередньо на стіну або настінний з приладовою коробкою прихованого монтажу або монтажної коробкою для порожніх стін;
монтаж на опорній ніжці для розміщення на меблях.

 

Останні новини

Оптичний датчик присутності thePixa KNX – дарує вам гнучкість

Оптичний датчик присутності thePixa KNX – дарує вам гнучкість

Оптичний датчик присутності thePixa KNX розпізнає, скільки людей перебуває в кімнаті та де вони перебувають. Відповідно до отриманої інформації, запускає дії, заздалегідь визначені для різних ситуацій елементами керування KNX. Але є переваги не лише для системи автоматизації

Група Legrand представляє трифазні IБП серії Keor Mod

Група Legrand представляє трифазні IБП серії Keor Mod

Група Legrand анонсує нові трифазні джерела безперебійного живлення Keor MOD.

Широкі функціональні можливості, гнучка архітектура для всіх видів установки та застосування, технології максимальної ефективності й футуристичний дизайн – серія Keor MOD стане новітнім доповненням сімейства ІБП і по-новому визначить концепцію модульності.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.