Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі.

Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку.

Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Зображення з камери однаково добре проглядається з різних кутів огляду, тому відеостанціей можуть користуватися як дорослі, так і діти.

Квартирну станцію 7 Gira Можна не тільки змонтувати на стіні, але і поставить на опорну ніжку в житловому приміщенні або на робочому місці, наприклад, у лікарських кабінеті або офісі.
Монтаж дуже простий і НЕ Займе багато часу, а введення в експлуатацію здійснюється за допомогою Gira Project Assistant (GPA) або класичних екранних кнопок.

Через те, що при установці може вживатися класична 2-провідна шина, квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira відмінно підходить для дооснащення. При цьому прокладка додаткових кабелів не потрібно.

Квартирна відеостанція пропонується у двох колірних варіантах з відповідною скляною поверхнею: білий глянсовий з білим склом і чорний матовий з чорним склом. Обидва варіанти гармонійно вписуються в будь-який житловий або офісний інтер’єр.

Характеристики квартирної відеостанції накладного монтажу 7 Gira:
повністю попередньо змонтований модуль з 17,78 см (7 “) кольоровим TFT-дисплеєм і зручною функцією гучного зв’язку;
сенсорна скляна лицьова панель по всій поверхні та тактильне зворотним зв’язком;
монтаж безпосередньо на стіну або настінний з приладовою коробкою прихованого монтажу або монтажної коробкою для порожніх стін;
монтаж на опорній ніжці для розміщення на меблях.

 

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.