Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Устаткування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування компанії Siemens

Від клапанів і приводів до датчиків і термостатів: всі вироби Siemens відповідають найвищим стандартам якості. Енергоефективність, простота експлуатації і тривалий життєвий цикл є одними з найважливіших особливостей кожного продуктів Сіменс. Відкриті протоколи передачі даних, такі як KNX і BACnet, підвищують сумісність продуктів і спрощують взаємну інтеграцію систем автоматизації та диспетчеризації будівель – так ідеальне простір для життя стає реальністю.

Компанія “Монада” пропонує всі необхідні Вам продукти від Siemens. Ви зможете скористатися перевагами простоти проектування кожного окремого продукту. Крім того, Ви отримаєте підтримку в будь-якому місці і в будь-який час, з інструментами і додатками, призначеними для максимально простою та зручною роботи – для того, щоб Ви могли зосередитися на створенні ідеального простору для життя Ваших клієнтів.

Кімнатні термостати

Siemens має широкий асортимент термостатів, починаючи від простих електромеханічних і цифрових кімнатних термостатів для простих функцій управління мікрокліматом в приміщеннях, до термостатів з комунікацією KNX для інтеграції в системи автоматизації будівель. Наше портфоліо охоплює широкий спектр сфер застосування, а також спеціалізовані програми для різних типів будівель. Продукція Siemens відповідає вимогам самих жорстких міжнародних стандартів енергозбереження, таких як EN15232 і eu.bac класу A або AA.

Symaro – датчики від Siemens

Датчики Symaro забезпечують здоровий і сприятливий клімат в приміщенні. Вони дуже швидко і точно реєструють і передають свідчення, забезпечуючи оптимальну основу для точного і, отже, енергоефективного та економічно вигідного управління всією системою ОВК. Завдяки таким інноваціям, як вбудована функція тестування і універсальні мультісенсори для різних застосувань, датчики Symaro є надійною інвестицією в майбутнє. А завдяки концепції монтажу, яка удосконалювалася десятиліттями, їх можна швидко встановлювати і вводити в експлуатацію, забезпечуючи тим самим окупність Ваших інвестицій.

Клапани та приводи

Acvatix ™ – це універсальна лінійка простих у використанні і енергоефективних клапанів і приводів, створених для бездоганно точного керування гідравлічними системами. Acvatix допоможе Вам відповідати практично будь-яким вимогам, що пред’являються до гідравлічних контурів в системах виробництва, розподілу і споживання тепла і холоду.

 

 

Приводи повітряних заслінок

OpenAir ™ – це повний асортимент приводів повітряних заслінок з широким діапазоном крутних моментів, керуючих сигналів, комунікаційних інтерфейсів і інших опцій, які враховують Ваші вимоги. Надійні і ефективні приводи OpenAir оснащені двигунами з низьким енергоспоживанням і забезпечують швидке і точне регулювання. Як результат – висока довговічність, значне зниження енергоспоживання, міцність при транспортуванні, монтажу та використання.

Частотні перетворювачі

Частотні перетворювачі серії G120P від ​​Siemens ідеально підходять для ефективного управління установками в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Інтелектуальне управління вентиляційними і насосними агрегатами за допомогою G120P дозволяє заощадити до 60% споживання електроенергії в порівнянні зі звичайними методами керування. Крім того, знижуються витрати на ремонт, експлуатацію та технічне обслуговування обладнання. Частотні перетворювачі G120P відрізняються високою надійністю і мають безліч інтелектуальних функцій для найвимогливіших клієнтів. Модульна конструкція забезпечує виняткову гнучкість і зручність обслуговування. Устаткування дуже легко встановити, запустити і експлуатувати.

Лічильники тепла і води

Лічильники Siemens забезпечують точні вимірювання енергоспоживання на опалення, охолодження в офісних та житлових будівлях. Стандартизовані M-bus і імпульсні вихідні сигнали забезпечують легку і швидку інтеграцію в системи автоматизації будівель. Апробовані компоненти і сучасні технології забезпечують максимальну точність, надійність і тривалий термін експлуатації. Лічильники відповідають вимогам стандарту E1434 і MID. Термін експлуатації лічильників без необхідності технічного обслуговування: до 15 років.

Співпрацюючи з компанією “Монада“, як з офіційним партнером компанії Сіменс, Ви можете не хвилюватись за якість та оригінальність електрообладнання Siemens. Великий вибір товару, щоденні комплексні поставки електрообладнання. Тел. (061) 228-57-20 (багатоканальний).

Останні новини

Оптичний датчик присутності thePixa KNX – дарує вам гнучкість

Оптичний датчик присутності thePixa KNX – дарує вам гнучкість

Оптичний датчик присутності thePixa KNX розпізнає, скільки людей перебуває в кімнаті та де вони перебувають. Відповідно до отриманої інформації, запускає дії, заздалегідь визначені для різних ситуацій елементами керування KNX. Але є переваги не лише для системи автоматизації

Група Legrand представляє трифазні IБП серії Keor Mod

Група Legrand представляє трифазні IБП серії Keor Mod

Група Legrand анонсує нові трифазні джерела безперебійного живлення Keor MOD.

Широкі функціональні можливості, гнучка архітектура для всіх видів установки та застосування, технології максимальної ефективності й футуристичний дизайн – серія Keor MOD стане новітнім доповненням сімейства ІБП і по-новому визначить концепцію модульності.

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.