Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Уніфікована станція заряджання електромобілів на основі GEOS Spelsberg

Ох! Сучасний світ шалено різноманітний у декоруванні)), ну хто б міг подумати, що ота іржава жахлива колона насправді сучасна станція заряджання електромобілів?

І все ж таки головне – всередині(!) під захистом одного з надійніших та найсучасніших на цей момент корпусів – GEOS від Spelsberg!!

Дощ, лід, сонце, іржа, навантаження, будь що – всепогодний GEOS турботливо оберігає коштовне обладнання!

На фото – одна з 10 000 зарядних точок, розроблена компанією aixACCT Systems GmbH для різних логістичних компаній. Мова йшла про те, що кінцевий виріб повинен бути уніфікованим для легкого налаштування під різні забаганки: компанії повинні легко адаптувати станцію до своїх умов: спекотний чи морозний клімат, різкі перепади температури, розташування зарядних розеток, різний декор знову ж таки… та багато іншого. GEOS упорався із завданням і станції з різноманітним зовнішнім виглядом проте – з однією серцевиною вже працюють у різних куточках Німеччини!

…і, так, корпус там на фото дійсно чорного кольору)), це можливо при серійному замовленні))

А для несерійного замовлення існує універсальний корпус для зарядних станцій – GECO і до нього опційно захисна кришка стильного чорного кольору…

… хоча, взагалі-то, сучасні матеріали дають можливість втілити на поверхні GEOS майже будь-яку фантазію талановитого дизайнера 😉

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.