Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Уніфікована станція заряджання електромобілів на основі GEOS Spelsberg

Ох! Сучасний світ шалено різноманітний у декоруванні)), ну хто б міг подумати, що ота іржава жахлива колона насправді сучасна станція заряджання електромобілів?

І все ж таки головне – всередині(!) під захистом одного з надійніших та найсучасніших на цей момент корпусів – GEOS від Spelsberg!!

Дощ, лід, сонце, іржа, навантаження, будь що – всепогодний GEOS турботливо оберігає коштовне обладнання!

На фото – одна з 10 000 зарядних точок, розроблена компанією aixACCT Systems GmbH для різних логістичних компаній. Мова йшла про те, що кінцевий виріб повинен бути уніфікованим для легкого налаштування під різні забаганки: компанії повинні легко адаптувати станцію до своїх умов: спекотний чи морозний клімат, різкі перепади температури, розташування зарядних розеток, різний декор знову ж таки… та багато іншого. GEOS упорався із завданням і станції з різноманітним зовнішнім виглядом проте – з однією серцевиною вже працюють у різних куточках Німеччини!

…і, так, корпус там на фото дійсно чорного кольору)), це можливо при серійному замовленні))

А для несерійного замовлення існує універсальний корпус для зарядних станцій – GECO і до нього опційно захисна кришка стильного чорного кольору…

… хоча, взагалі-то, сучасні матеріали дають можливість втілити на поверхні GEOS майже будь-яку фантазію талановитого дизайнера 😉

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Єдина система для інтелектуального керування будівлями

Будинки … Простір, де ми працюємо, досягаємо успіху та проводимо більшу частину нашого життя. В умовах цифрового світу будівлі повинні адаптуватися до швидко мінливих технологій та вимог. Система автоматизації будівель Desigo від Siemens надає безліч гнучких рішень.

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Нова серія традиційно складається з двох лінійок: КОМФОРТ та ПРЕМІУМ.

Лінійка КОМФОРТ доступна в 3 кольорах та виконана в мінімалістичному і сучасному дизайні. Лінійка ПРЕМІУМ – ексклюзивний і оригінальний циліндричний дизайн. Завдяки блоку що обертається можна направляти розетки за своїм бажанням, пласкі лицьові поверхні розеток запобігають накопиченню пилу та забезпечують додатковий захист споживача. Є моделі з USB Type A та Type C, захистом від перенапруги, індикатором навантаження і вбудованим захисним вимикачем.

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

До Вашої уваги розширення лінійки кабельних вводів – система для введення кабелів KES

Система вводу кабелів KES – це альтернатива традиційним сальникам та мембранним вводам. Призначена для введення непідготовлених (без штекерних з’єднувачів) кабелів провідників та пневматичних шлангів.