Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Новые светодиодные прожекторы с датчиком движения theLeda S LED фирмы Theben

Новые прожекторы с датчиком движения theLeda S LED компании Theben приходят на замену прожекторам серии LUXA LED. Они идеально подходят для освещения террас, входов в дома, подъездов и дворов. 

theLeda S — это компактный корпус с четкими формами. Под линзой датчика содержится изящная прецизионная зеркальная система инфракрасного (PIR) датчика, которая обеспечивает надежное обнаружение людей. 

 Светодиодный прожектор одномодульного светильника разворачивается на 180°, благодаря чему можно удобно настроить зону освещения террасы либо направить прожектор на стену. 

180° зону обнаружения датчика можно легко ограничить наклейками, входящих в комплект поставки, чтобы избежать лишних срабатываний.


Особенности theLeda S LED:

  • Практично ориентированное освещение: благодаря настраиваемой функции управления яркостью.
  • Исполнение: теплого света и белого нейтрального (холодного).
  • Высокая светоотдача: матричный светодиодный модуль на 10 Вт и 840 люменов.
  • Уровень защиты IP55: для использования на улице.
  • Короткие и расширенные функции: благодаря системе ручного управления.
  • Простые настройки: с помощью отвертки или ручки управления потенциометрами на боковой поверхности корпуса.
  • Увеличенный срок службы светодиодных светильников: 50 000+ рабочих часов, благодаря оптимальному рассеиванию тепла с помощью интегрированного алюминиевого радиатора.

Останні новини

Частотний перетворювач Siemens SINAMICS V20

SINAMICS V20 — це перетворювач частоти з базовою функціональністю для широкого спектра промислових завдань з приводами, керованими по швидкості. SINAMICS V20 — це просте і економічно ефективне рішення.

Електродвигуни Siemens: якість та інновації з самого початку роботи

Всесвітньо відома компанія Siemens (Сіменс) вже кілька десятиліть розробляє і випускає неймовірно великий асортимент високоякісних і різнобічних електродвигунів. Від мініатюрних і малопотужних моторів в 0,06 кВт до надпотужних верхньої межі в 100 000 кВт. Ідеальне поєднання відмінних виробничих показників, ефективності роботи і компактних розмірів, досягнутих завдяки високотехнологічним нововведенням і удосконаленням електричного і механічного дизайну.

GEOS-S від Spelsberg — електротехнічні шафи з полікарбонату

Компанія «Монада» презентує нову лінійку виробів від німецької фірми Spelsberg — електротехнічні навісні шафи з полікарбонту — GEOS-S!

Серія створена на основі великих корпусів з полікарбонату GEOS, має ту саму гнучкість аксесуарів та технічну довершеність. Двері корпусів нових шаф GEOS-S випускаються у сірій або прозорій конструкції. Прозора конструкція дозволяє зчитувати інформацію з пристроїв без необхідності порушення конфігурації та встановлення віконець.