Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Новые LED-светильники Theben theLeda D с «wow» эффектом

Энергоэффективное освещение с «wow» эффектом: Компания «Монада» предлагает новые светодиодные светильники с датчиком движения theLeda D от Theben.

Theben AG представляет новые светодиодные светильники theLeda D с интегрированным датчиком движения для автоматического и энергоэффективного управления наружным освещением. Идеально подходит для освещения частных домов и общественных зданий, отелей, гостиниц, клиник, бизнес центров и т.д. Другими словами, везде, где важно эффектное и функциональное освещение.

Основные особенности светильников theLeda D:

  • Эффектный дизайн: элегантный алюминиевый корпус
  • Беспроводная связь: при обнаружении движения одним из датчиков, все связанные светильники включаются
  • Широкий модельный ряд: различная ориентация света, настенные и для установки в грунт, с датчиками движения и без них.
  • Функциональность: несколько алгоритмов работы светильника, такие как: «Дежурное освещение», «Фотореле», «Ночное отключение» и их сочетания.

Останні новини

Світлосигнальна апаратура Siemens SIRIUS ACT

SIRIUS ACT — світлосигнальна апаратура зі ступенем захисту до IP69K. Сучасний дизайн і високоякісні матеріали виконання роблять можливим застосування SIRIUS ACT в різних галузях промисловості і на інфраструктурних об’єктах.

Устаткування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування компанії Siemens

Компанія «Монада» пропонує всі необхідні Вам продукти від Siemens. Ви зможете скористатися перевагами простоти проектування кожного окремого продукту. Крім того, Ви отримаєте підтримку в будь-якому місці і в будь-який час, з інструментами і додатками, призначеними для максимально простою та зручною роботи — для того, щоб Ви могли зосередитися на створенні ідеального простору для життя Ваших клієнтів.

Інструменти Weidmuller

Компанія «Монада» — Ваш надійний постачальник електромонтажного інструменту Вейдмюллер. Наша компанія пропонує широкий асортимент електромонтажного інструменту: інструменти для різання кабелів, ніж електрика, інструменти для пробивання отворів, інструмент для зняття ізоляції і аксесуари, інструменти для обтиску, пасатижі, бокорізи, плоскогубці, пресувальний інструмент, викрутки, обтискні комплекти , валізи для інструменту, комплекти інструментів Вайдмюллер і т.д.