Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Новые LED-светильники Theben theLeda D с «wow» эффектом

Энергоэффективное освещение с «wow» эффектом: Компания «Монада» предлагает новые светодиодные светильники с датчиком движения theLeda D от Theben.

Theben AG представляет новые светодиодные светильники theLeda D с интегрированным датчиком движения для автоматического и энергоэффективного управления наружным освещением. Идеально подходит для освещения частных домов и общественных зданий, отелей, гостиниц, клиник, бизнес центров и т.д. Другими словами, везде, где важно эффектное и функциональное освещение.

Основные особенности светильников theLeda D:

  • Эффектный дизайн: элегантный алюминиевый корпус
  • Беспроводная связь: при обнаружении движения одним из датчиков, все связанные светильники включаются
  • Широкий модельный ряд: различная ориентация света, настенные и для установки в грунт, с датчиками движения и без них.
  • Функциональность: несколько алгоритмов работы светильника, такие как: «Дежурное освещение», «Фотореле», «Ночное отключение» и их сочетания.

Останні новини

Частотний перетворювач Siemens SINAMICS V20

SINAMICS V20 — це перетворювач частоти з базовою функціональністю для широкого спектра промислових завдань з приводами, керованими по швидкості. SINAMICS V20 — це просте і економічно ефективне рішення.

Електродвигуни Siemens: якість та інновації з самого початку роботи

Всесвітньо відома компанія Siemens (Сіменс) вже кілька десятиліть розробляє і випускає неймовірно великий асортимент високоякісних і різнобічних електродвигунів. Від мініатюрних і малопотужних моторів в 0,06 кВт до надпотужних верхньої межі в 100 000 кВт. Ідеальне поєднання відмінних виробничих показників, ефективності роботи і компактних розмірів, досягнутих завдяки високотехнологічним нововведенням і удосконаленням електричного і механічного дизайну.

GEOS-S від Spelsberg — електротехнічні шафи з полікарбонату

Компанія «Монада» презентує нову лінійку виробів від німецької фірми Spelsberg — електротехнічні навісні шафи з полікарбонту — GEOS-S!

Серія створена на основі великих корпусів з полікарбонату GEOS, має ту саму гнучкість аксесуарів та технічну довершеність. Двері корпусів нових шаф GEOS-S випускаються у сірій або прозорій конструкції. Прозора конструкція дозволяє зчитувати інформацію з пристроїв без необхідності порушення конфігурації та встановлення віконець.