Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

SIMATIC HMI. Новий рівень ефективності

Від візуалізації обладнання до систем SCADA – портфель рішень, які підходять саме Вам

Siemens – Ваш надійний партнер і комплексний постачальник інтерфейсів оператора. Технологія SIMATIC HMI спеціально розроблена для вирішення складних завдань взаємодії людини і машини. Завдяки відкритим стандартним інтерфейсам SIMATIC HMI вирішує цілий ряд конкретних завдань по взаємодії оператора з обладнанням на програмному та апаратному рівнях і може легко стати частиною Вашої системи промислової автоматизації.

Додаток SIMATIC HMI Option+ виконує роль шлюзу між середовищем виконання і операційною системою панелі HMI, забезпечуючи доступ до абсолютно нових функцій. Додаток легко завантажити на панелі лінійки Comfort, а переносні панелі 2-го покоління через інструментарій ProSave з подальшою установкою і налаштуванням.

Будь-який користувач без глибоких навичок в області IT може активувати SIMATIC HMI Option+ у середовищі виконання для простого відображення системної інформації, налаштування інтерфейсів і ідентифікації користувачів, а також для використання розширених функцій моніторингу обладнання. Для обмеження доступу тільки для авторизованих співробітників, доступ до Option+ може бути захищений паролем.

Додатково до Option+, Сіменс пропонує версію Option+ Manager для персональних комп’ютерів. SIMATIC HMI Option+ Manager – це програмне забезпечення для централізованого управління даними приладів оперативного управління. Програмне забезпечення працює на PC, який підключений до приладів оперативного управління по мережі. Для обміну даними використовується функціонал веб-сервера панелей SIMATIC HMI.

Якщо у Вас залишилися питання, необхідно отримати консультацію або уточнити інформацію по продуктах/сервісах Сіменс, зв’яжіться з нашими фахівцями: (067) 617-77-20

Останні новини

Legrand – Колекція Living Now

Legrand – Колекція Living Now

Чіткість ліній, мінімалістичний дизайн, відмінна архітектура продукту і набір сучасних декоративних матеріалів перетворюють розетки та вимикачі BTicino Living Now в архітектурний об’єкт сучасного житлового простору.

Пристрої керування та сигналізації New Elfin. Серія 016 – 3-позиційні пристрої вмикання

Пристрої керування та сигналізації New Elfin. Серія 016 – 3-позиційні пристрої вмикання

3-позиційний пристрій смикання – для ручного керування в небезпечній зоні, наприклад, керування верстатами в промислових автоматичних системах. Цей додатковий пристрій використовується разом із пусковим механізмом, який спрацьовує забезпечує роботу машини лише при натисканні та утриманні в активному положенні. Активуючи елемент управління в певному положенні, можна вмикати потенційно небезпечні механізми. Щоб гарантувати, що вся дія безпечна і знаходиться під контролем, обладнання слід перевіряти в режимі холостого ходу за допомогою дволанцюгового реле безпеки із зупинкою категорії 0 або 1.

Ящик для інструментів Weidmüller

Ящик для інструментів Weidmüller

Компанія “Монада” пропонує ящики для інструментів 𝗧𝗼𝗼𝗹 𝗖𝗵𝗲𝘀𝘁 компанії Weidmüller, які забезпечать основу для вашого мобільного робочого місця, яке може бути легко оптимізовано під ваші техпроцеси.