Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Приглашение на бизнес-ланч с компанией Siemens

The logo of Germany’s largest engineering company Siemens is pictured with the company’s slogan «ingenuity for life» during the Hannover Fair in Hanover, Germany, April 25, 2016. REUTERS/Wolfgang Rattay

Уважаемые партнёры! ДП «Сименс-Украина» совместно с компанией «Монада» приглашает Вас посетить БИЗНЕС-ЛАНЧ. Мероприятие будет проходить в формате свободного общения, в процессе которого специалисты Siemens из области контроллерной техники, низковольтной коммутационной аппаратуры, при-водной техники и КИПа с удовольствием ответят на интересующие Вас технические и организационные вопросы и окажут профессиональную консультацию.

Место проведения: конференц-зал отеля «Театральный».

Время проведения: 20 сентября, с 13:00 до 17:00, вход свободный.

Всех желающих просим зарегистрироваться, прислав заявку в свободной форме на электронный адрес, либо по нижеуказанным телефонам:

(061) 228-57-20; (067) 618-10-69, Дмитрий.

info@monada.com.ua

Останні новини

Основні переваги електродвигунів Siemens SIMOTICS

Покладаючись більш ніж на 150-річний досвід, «Сіменс» пропонує найповніший асортимент електродвигунів SIMOTICS для промислового застосування, ефективність якого доведена більш ніж на 40 мільйонах електродвигунів і приводів «Сіменс», встановлених по всьому світу.

KDS-R — круглі кабельні вводи від CONTA-CLIP

Німецька фірма CONTA-CLIP додає до свого асортименту круглі кабельні вводи для кабелів зі змонтованими наконечниками, штекерами або без них.

На випадок технічного обслуговування або модернізації, кабелі, дроти або шланги діаметром від 2 до 35 мм можна швидко та безпечно ввести в шафи або корпуси розподільчого пристрою.

Автоматичні вимикачі Simens 5SY

Мініатюрні автоматичні вимикачі Siemens 5SY захищають кабелі та проводи від струмів перевантаження і коротких замикань — це забезпечує надійний захист від травм, а так само від пошкоджень будівлі та обладнання. Основна особливість вимикачів Siemens 5SY запатентована система швидкої установки, повний захист від дотику і широкий вибір додаткових компонентів які можна монтувати при необхідності.