Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Устройства плавного пуска Siemens SIRIUS 3RW

Компания «Монада», официальный партнер Сименс в Украине, предлагает устройства плавного пуска Siemens SIRIUS по низким ценам с гарантией от производителя.

Электронные устройства плавного запуска 3RW из модульной системы SIRIUS: от небольших,  комбинирующихся с контакторами, автоматическими выключателями и реле защиты от перегрузки SIRIUS до мощных аппаратов, рассчитанных на токи до 1214А.

Аппараты плавного пуска обеспечивают щадящий режим для подключенных двигателей, уменьшая пусковой момент. Блок питания защищается от опасных пиков путем уменьшения потребления тока во время запуска.

В зависимости от требований: плавный пуск (3RW30) или плавный пуск и останов (3RW40 и 3RW44) трехфазных асинхронных электродвигаталей. Везде, где до настоящего времени применялись пускатели с переключением со звезды на треугольник, например, на ленточных транспортерах, компрессорах, шлифовальных станках, пилах, текстильных машинах, мешалках и т.д.

Все товары Siemens SIRIUS в нашем интернет-магазине “Электротехника”.

Останні новини

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Революція в області систем кабельного вводу. Швидко. Надійно. Простіше простого – зсередини крізь стінку! В області організації кабелів в розподільних шафах, корпусах і машинах система кабельного вводу KDSClick пропонує максимальну гнучкість та економію часу, а також надійне ущільнення і розвантаження від натягу окантованих та неокантованих проводів з виделками або без них.