Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Пристрої плавного пуску Siemens SIRIUS 3RW

Компанія «Монада», офіційний партнер Сіменс в Україні, пропонує пристрої плавного пуску Siemens SIRIUS за низькими цінами з гарантією від виробника.

Електронні пристрої плавного запуску 3RW з модульної системи SIRIUS: від невеликих, що комбінуються з контакторами, автоматичними вимикачами і реле захисту від перевантаження SIRIUS до потужних апаратів, розрахованих на струми до 1214А.

Апарати плавного пуску забезпечують щадний режим для підключених двигунів, зменшуючи пусковий момент. Блок живлення захищається від небезпечних піків шляхом зменшення споживання струму під час запуску.

Залежно від вимог: плавний пуск (3RW30) або плавний пуск і останов (3RW40 і 3RW44) трифазних асинхронних електродвігаталей. Скрізь, де до теперішнього часу застосовувалися пускачі з перемиканням з зірки на трикутник, наприклад, на стрічкових транспортерах, компресорах, шліфувальних верстатах, пилах, текстильних машинах, мешалках і т.д.

Всі товари Siemens SIRIUS в нашому інтернет-магазині “Електротехніка”.

 

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.