Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Пристрої плавного пуску Siemens SIRIUS 3RW

Компанія «Монада», офіційний партнер Сіменс в Україні, пропонує пристрої плавного пуску Siemens SIRIUS за низькими цінами з гарантією від виробника.

Електронні пристрої плавного запуску 3RW з модульної системи SIRIUS: від невеликих, що комбінуються з контакторами, автоматичними вимикачами і реле захисту від перевантаження SIRIUS до потужних апаратів, розрахованих на струми до 1214А.

Апарати плавного пуску забезпечують щадний режим для підключених двигунів, зменшуючи пусковий момент. Блок живлення захищається від небезпечних піків шляхом зменшення споживання струму під час запуску.

Залежно від вимог: плавний пуск (3RW30) або плавний пуск і останов (3RW40 і 3RW44) трифазних асинхронних електродвігаталей. Скрізь, де до теперішнього часу застосовувалися пускачі з перемиканням з зірки на трикутник, наприклад, на стрічкових транспортерах, компресорах, шліфувальних верстатах, пилах, текстильних машинах, мешалках і т.д.

Всі товари Siemens SIRIUS в нашому інтернет-магазині “Електротехніка”.

 

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.