Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Устройства плавного пуска Siemens SIRIUS 3RW

Компания «Монада», официальный партнер Сименс в Украине, предлагает устройства плавного пуска Siemens SIRIUS по низким ценам с гарантией от производителя.

Электронные устройства плавного запуска 3RW из модульной системы SIRIUS: от небольших,  комбинирующихся с контакторами, автоматическими выключателями и реле защиты от перегрузки SIRIUS до мощных аппаратов, рассчитанных на токи до 1214А.

Аппараты плавного пуска обеспечивают щадящий режим для подключенных двигателей, уменьшая пусковой момент. Блок питания защищается от опасных пиков путем уменьшения потребления тока во время запуска.

В зависимости от требований: плавный пуск (3RW30) или плавный пуск и останов (3RW40 и 3RW44) трехфазных асинхронных электродвигаталей. Везде, где до настоящего времени применялись пускатели с переключением со звезды на треугольник, например, на ленточных транспортерах, компрессорах, шлифовальных станках, пилах, текстильных машинах, мешалках и т.д.

Все товары Siemens SIRIUS в нашем интернет-магазине «Электротехника».

Останні новини

Світлосигнальна апаратура Siemens SIRIUS ACT

SIRIUS ACT — світлосигнальна апаратура зі ступенем захисту до IP69K. Сучасний дизайн і високоякісні матеріали виконання роблять можливим застосування SIRIUS ACT в різних галузях промисловості і на інфраструктурних об’єктах.

Устаткування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування компанії Siemens

Компанія «Монада» пропонує всі необхідні Вам продукти від Siemens. Ви зможете скористатися перевагами простоти проектування кожного окремого продукту. Крім того, Ви отримаєте підтримку в будь-якому місці і в будь-який час, з інструментами і додатками, призначеними для максимально простою та зручною роботи — для того, щоб Ви могли зосередитися на створенні ідеального простору для життя Ваших клієнтів.

Інструменти Weidmuller

Компанія «Монада» — Ваш надійний постачальник електромонтажного інструменту Вейдмюллер. Наша компанія пропонує широкий асортимент електромонтажного інструменту: інструменти для різання кабелів, ніж електрика, інструменти для пробивання отворів, інструмент для зняття ізоляції і аксесуари, інструменти для обтиску, пасатижі, бокорізи, плоскогубці, пресувальний інструмент, викрутки, обтискні комплекти , валізи для інструменту, комплекти інструментів Вайдмюллер і т.д.