Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Устройства плавного пуска Siemens SIRIUS 3RW

Компания «Монада», официальный партнер Сименс в Украине, предлагает устройства плавного пуска Siemens SIRIUS по низким ценам с гарантией от производителя.

Электронные устройства плавного запуска 3RW из модульной системы SIRIUS: от небольших,  комбинирующихся с контакторами, автоматическими выключателями и реле защиты от перегрузки SIRIUS до мощных аппаратов, рассчитанных на токи до 1214А.

Аппараты плавного пуска обеспечивают щадящий режим для подключенных двигателей, уменьшая пусковой момент. Блок питания защищается от опасных пиков путем уменьшения потребления тока во время запуска.

В зависимости от требований: плавный пуск (3RW30) или плавный пуск и останов (3RW40 и 3RW44) трехфазных асинхронных электродвигаталей. Везде, где до настоящего времени применялись пускатели с переключением со звезды на треугольник, например, на ленточных транспортерах, компрессорах, шлифовальных станках, пилах, текстильных машинах, мешалках и т.д.

Все товары Siemens SIRIUS в нашем интернет-магазине “Электротехника”.

Останні новини

Різноманітність кімнатніх термостатів Siemens

Siemens має широкий асортимент термостатів, починаючи від простих електромеханічних і цифрових кімнатних термостатів для простих функцій керування мікрокліматом в приміщеннях, до термостатів з комунікацією KNX для інтеграції в системи автоматизації будівель.

Викрутки Weidmuller

Асортимент викруток Weidmüller є досконалим рішенням; викрутки відрізняється ергономічною конструкцією та універсальністю, які необхідні високих вимог професійних користувачів. Завдяки ергономічному дизайну компанія Weidmüller гарантує користувачеві безпеку, збереження здоров’я, комфорт і ефективність.

Пускові зборки Simens 3RA2

Бесзапобіжникові пускові зборки 3RA2 складаються з автоматичного вимикача 3RV2 і електромеханічного контактора 3RT2. Дані пристрої з’єднані між собою електрично і механічно за допомогою готових монтажних комплектів (сполучних модулів, електромонтажних комплектів, адаптерів монтажної рейки або адаптерів збірних шин). Для замовлення доступні близько 500 підготовлених таким чином збірок 3RA2 для прямого і реверсивного пуску стандартних трифазних електродвигунів до 65 А (близько 37 кВт / 400 В)