Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Устройства плавного пуска Siemens SIRIUS 3RW

Компания «Монада», официальный партнер Сименс в Украине, предлагает устройства плавного пуска Siemens SIRIUS по низким ценам с гарантией от производителя.

Электронные устройства плавного запуска 3RW из модульной системы SIRIUS: от небольших,  комбинирующихся с контакторами, автоматическими выключателями и реле защиты от перегрузки SIRIUS до мощных аппаратов, рассчитанных на токи до 1214А.

Аппараты плавного пуска обеспечивают щадящий режим для подключенных двигателей, уменьшая пусковой момент. Блок питания защищается от опасных пиков путем уменьшения потребления тока во время запуска.

В зависимости от требований: плавный пуск (3RW30) или плавный пуск и останов (3RW40 и 3RW44) трехфазных асинхронных электродвигаталей. Везде, где до настоящего времени применялись пускатели с переключением со звезды на треугольник, например, на ленточных транспортерах, компрессорах, шлифовальных станках, пилах, текстильных машинах, мешалках и т.д.

Все товары Siemens SIRIUS в нашем интернет-магазине «Электротехника».

Останні новини

Основні переваги електродвигунів Siemens SIMOTICS

Покладаючись більш ніж на 150-річний досвід, «Сіменс» пропонує найповніший асортимент електродвигунів SIMOTICS для промислового застосування, ефективність якого доведена більш ніж на 40 мільйонах електродвигунів і приводів «Сіменс», встановлених по всьому світу.

KDS-R — круглі кабельні вводи від CONTA-CLIP

Німецька фірма CONTA-CLIP додає до свого асортименту круглі кабельні вводи для кабелів зі змонтованими наконечниками, штекерами або без них.

На випадок технічного обслуговування або модернізації, кабелі, дроти або шланги діаметром від 2 до 35 мм можна швидко та безпечно ввести в шафи або корпуси розподільчого пристрою.

Автоматичні вимикачі Simens 5SY

Мініатюрні автоматичні вимикачі Siemens 5SY захищають кабелі та проводи від струмів перевантаження і коротких замикань — це забезпечує надійний захист від травм, а так само від пошкоджень будівлі та обладнання. Основна особливість вимикачів Siemens 5SY запатентована система швидкої установки, повний захист від дотику і широкий вибір додаткових компонентів які можна монтувати при необхідності.