Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Шини перегородки Weidmüller Fazor – надійне підключення всіх вимикачів

З новою лінійкою фазних шин Weidmüller покриває всі загальні варіанти розрізів 10 мм2 та 16 мм2. Всі варіанти реджок доступні з різною довжиною та виделкою або шпилькою. Для поповнення асортименту ми пропонуємо широкий набір аксесуарів, що складаються з відповідних модулів живлення, ліхтарів та кришок. Фазові рейки Weidmüller відповідають вимогам стандарту DIN EN 61439 і, таким чином, відповідають вимогам майбутніх європейських директив сьогодні.

  • Рішення для розповсюдження потенціалу, безпечне для пальців та відповідає вимогам VDE
  • Широкий асортимент продукції – вся сама кількість стовпів 10 і 16 мм2, що використовується, в наявності від одно-чотирифазних розподільних пристроїв
  • Торцеві кришки для високої безпеки пальців навіть після розрізання необхідної кількості стовпів
  • Зниження витрат на зберігання – роторний модуль живлення поєднує три різні варіанти затискання живлення в одному виробі

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.