Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

RockStar®ModuPlug Wall Solution Електромонтаж через стінку шафи управління

RockStar®ModuPlug Wall Solution – інноваційний спосіб оптимізації розміру шафи автоматизації для промислових умов експлуатації.

Ключові проблеми, з якими стикається виробник шаф автоматизації, найчастіше містить питання максимально компактного розміщення компонентів, що дозволило б або скоротити кількість використовуваних шаф, або ж оптимізувати їх розмір. Якщо ж ми говоримо про автоматизацію промислових підприємств, то до між шафового з’єднання пред’являються вимоги до пило та вологозахисту, яка забезпечується високонадійними роз’ємами.
Нова концепція з’єднань RockStar®ModuPlug Wall Solution, яка містить самозапірне клемні модулі з технологією з’єднання PUSH IN для внутрішнього монтажу і пластикові корпусу з рівнем захисту IP 66/67 для зовнішнього підключення, дозволяє перенести клемну комутацію сигналів на корпус шафи та таким чином оптимізувати займане місце на рейці.
Більш детально з новою концепцією Ви можете ознайомитися в новому відео: https://youtu.be/0pSFf9YM7KY

 

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.