Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

RockStar®ModuPlug Wall Solution Електромонтаж через стінку шафи управління

RockStar®ModuPlug Wall Solution – інноваційний спосіб оптимізації розміру шафи автоматизації для промислових умов експлуатації.

Ключові проблеми, з якими стикається виробник шаф автоматизації, найчастіше містить питання максимально компактного розміщення компонентів, що дозволило б або скоротити кількість використовуваних шаф, або ж оптимізувати їх розмір. Якщо ж ми говоримо про автоматизацію промислових підприємств, то до між шафового з’єднання пред’являються вимоги до пило та вологозахисту, яка забезпечується високонадійними роз’ємами.
Нова концепція з’єднань RockStar®ModuPlug Wall Solution, яка містить самозапірне клемні модулі з технологією з’єднання PUSH IN для внутрішнього монтажу і пластикові корпусу з рівнем захисту IP 66/67 для зовнішнього підключення, дозволяє перенести клемну комутацію сигналів на корпус шафи та таким чином оптимізувати займане місце на рейці.
Більш детально з новою концепцією Ви можете ознайомитися в новому відео: https://youtu.be/0pSFf9YM7KY

 

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Єдина система для інтелектуального керування будівлями

Будинки … Простір, де ми працюємо, досягаємо успіху та проводимо більшу частину нашого життя. В умовах цифрового світу будівлі повинні адаптуватися до швидко мінливих технологій та вимог. Система автоматизації будівель Desigo від Siemens надає безліч гнучких рішень.

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Нова серія традиційно складається з двох лінійок: КОМФОРТ та ПРЕМІУМ.

Лінійка КОМФОРТ доступна в 3 кольорах та виконана в мінімалістичному і сучасному дизайні. Лінійка ПРЕМІУМ – ексклюзивний і оригінальний циліндричний дизайн. Завдяки блоку що обертається можна направляти розетки за своїм бажанням, пласкі лицьові поверхні розеток запобігають накопиченню пилу та забезпечують додатковий захист споживача. Є моделі з USB Type A та Type C, захистом від перенапруги, індикатором навантаження і вбудованим захисним вимикачем.

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

До Вашої уваги розширення лінійки кабельних вводів – система для введення кабелів KES

Система вводу кабелів KES – це альтернатива традиційним сальникам та мембранним вводам. Призначена для введення непідготовлених (без штекерних з’єднувачів) кабелів провідників та пневматичних шлангів.