Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

RockStar®ModuPlug Wall Solution Електромонтаж через стінку шафи управління

RockStar®ModuPlug Wall Solution – інноваційний спосіб оптимізації розміру шафи автоматизації для промислових умов експлуатації.

Ключові проблеми, з якими стикається виробник шаф автоматизації, найчастіше містить питання максимально компактного розміщення компонентів, що дозволило б або скоротити кількість використовуваних шаф, або ж оптимізувати їх розмір. Якщо ж ми говоримо про автоматизацію промислових підприємств, то до між шафового з’єднання пред’являються вимоги до пило та вологозахисту, яка забезпечується високонадійними роз’ємами.
Нова концепція з’єднань RockStar®ModuPlug Wall Solution, яка містить самозапірне клемні модулі з технологією з’єднання PUSH IN для внутрішнього монтажу і пластикові корпусу з рівнем захисту IP 66/67 для зовнішнього підключення, дозволяє перенести клемну комутацію сигналів на корпус шафи та таким чином оптимізувати займане місце на рейці.
Більш детально з новою концепцією Ви можете ознайомитися в новому відео: https://youtu.be/0pSFf9YM7KY

 

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

SIMATIC HMI. Новий рівень ефективності

SIMATIC HMI. Новий рівень ефективності

Siemens – Ваш надійний партнер і комплексний постачальник інтерфейсів оператора. Технологія SIMATIC HMI спеціально розроблена для вирішення складних завдань взаємодії людини і машини.

Ящик для інструментів Weidmüller

Ящик для інструментів Weidmüller

Компанія “Монада” пропонує ящики для інструментів 𝗧𝗼𝗼𝗹 𝗖𝗵𝗲𝘀𝘁 компанії Weidmüller, які забезпечать основу для вашого мобільного робочого місця, яке може бути легко оптимізовано під ваші техпроцеси.