Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Пристрої керування та сигналізації New Elfin. Серія 016 – 3-позиційні пристрої вмикання

3-позиційний пристрій смикання – для ручного керування в небезпечній зоні, наприклад, керування верстатами в промислових автоматичних системах. Цей додатковий пристрій використовується разом із пусковим механізмом, який спрацьовує забезпечує роботу машини лише при натисканні та утриманні в активному положенні. Активуючи елемент управління в певному положенні, можна вмикати потенційно небезпечні механізми. Щоб гарантувати, що вся дія безпечна і знаходиться під контролем, обладнання слід перевіряти в режимі холостого ходу за допомогою дволанцюгового реле безпеки із зупинкою категорії 0 або 1.

Кнопка активації може бути укомплектована комбінацією до чотирьох контактів н.в. + н.з. в окремих камерах, забезпечуючи зворотну перевірку ефективності різних елементів.

  • положення 1: вимкнено (привід не активовано)
  • положення 2: увімкнено (привід активований у своєму проміжному положенні)
  • положення 3: знеструмлено (привід активовано поза проміжним положенням)

При поверненні в положення 1 з положення 3, операція має бути деактивована. New Elfin, при виробництві пристрою, приділяє багато уваги його ергономічним показникам; мініатюрний розмір дозволяє інтегрувати його в різні складні системи. Позиційні відстані та робочий диференціал забезпечують надійну та інтуїтивно зрозумілу роботу.

Останні новини

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.