Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Промисловий Ethernet Weidmuller

Представляємо вашій увазі КОМПОНЕНТИ для промислового Ethernet, які забезпечують відмінний зв’язок для передачі даних між Ethernet-пристроями в промислових системах автоматизації.
 
Завдяки підтримці різних топологій і протоколів вони можуть використовуватися в самих різних галузях промисловості. Бувши постачальником промислової мережевої інфраструктури для виробництва машин та устаткування, ми пропонуємо широкий асортимент комутаційних пристроїв, які підійдуть для індивідуальних потреб клієнта. Зокрема, наші гігабітні комутатори (керовані і некеровані) і медіаконвертери, комутатори живлення через Ethernet PoE, пристрої WLAN і серійні / Ethernet-перетворювачі відповідають найсуворішим вимогам і забезпечують гнучку і надійну передачу сигналів мережею Ethernet.
 
Випускаються варіанти як для кріплення на DIN-рейку, так і у 19-дюймову стійку.
Велике портфоліо пасивних компонентів, що містить роз’єми RJ 45 і оптоволоконні кабелі, робить компанію Weidmüller лідером в області рішень для промислового Ethernet.
Всю інформацію ви можете знайти в нашому каталозі товарів: http://monada.com.ua/catalog/weidmuller/CAT9.pdf
 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.