Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

ИБП от Phoenix Contact мощностью 1000 ВА

Новый промышленный источник бесперебойного питания для установки на DIN-рейку от компании Phoenix Contact QUINT4-UPS с двойным преобразованием (online) для сетей переменного тока разработан для промышленного использования при температурах от -2 до +70 °С.

QUINT4-UPS/1AC/1AC/1KVA (арт.  2320283) класса VFI-SS-111 обеспечивает безударное переключение с сети на батарею благодаря схеме с двойным преобразованием. На выходе источника бесперебойного питания всегда стабилизированное напряжение чистой синусоидальной формы и фиксированной частоты.

К ИБП Феникс Контакт подключаются как литий-ионные, так и свинцово-кислотные внешние аккумуляторы UPS-BAT емкостью от 3,4 Ач до 38 Ач. 

Устройство поддерживает параллельную работу как для резервирования, так и для сложения мощности. Для того 2 ИБП необходимо соединить патч-кордом RJ45 для синхронизации инверторов.

Пассивное охлаждение и небольшие размеры (290 х 130 х125 мм) способствуют использовать ИБП в неглубоких шкафах с односторонним обслуживанием.

Заказать электрооборудование Феникс Контакт можно в компании «Монада» по телефону (061) 228-57-20.

Останні новини

Частотний перетворювач Siemens SINAMICS V20

SINAMICS V20 — це перетворювач частоти з базовою функціональністю для широкого спектра промислових завдань з приводами, керованими по швидкості. SINAMICS V20 — це просте і економічно ефективне рішення.

Електродвигуни Siemens: якість та інновації з самого початку роботи

Всесвітньо відома компанія Siemens (Сіменс) вже кілька десятиліть розробляє і випускає неймовірно великий асортимент високоякісних і різнобічних електродвигунів. Від мініатюрних і малопотужних моторів в 0,06 кВт до надпотужних верхньої межі в 100 000 кВт. Ідеальне поєднання відмінних виробничих показників, ефективності роботи і компактних розмірів, досягнутих завдяки високотехнологічним нововведенням і удосконаленням електричного і механічного дизайну.

GEOS-S від Spelsberg — електротехнічні шафи з полікарбонату

Компанія «Монада» презентує нову лінійку виробів від німецької фірми Spelsberg — електротехнічні навісні шафи з полікарбонту — GEOS-S!

Серія створена на основі великих корпусів з полікарбонату GEOS, має ту саму гнучкість аксесуарів та технічну довершеність. Двері корпусів нових шаф GEOS-S випускаються у сірій або прозорій конструкції. Прозора конструкція дозволяє зчитувати інформацію з пристроїв без необхідності порушення конфігурації та встановлення віконець.