Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Кнопки і світлові індикатори Siemens SIRIUS ACT

SIRIUS ACT – це світлосигнальна апаратура модульного виконання, пристрої можна конфігурувати відповідно до вимог замовника.

Точка управління складається з наступних компонентів:

  • Актуатора або індикатора на лицьовій панелі;
  • Утримувача для кріплення на тильній стороні панелі;
  • До шести контактних модулів у виконанні “без підсвічування” і до чотирьох контактних модулів і один світлодіодний модуль для виконання з “підсвічуванням”. Однополюсні контактні модулі можна встановлювати у два ряди;
  • Різних допоміжних пристроїв для маркування / позначення.

Комплектні пристрої
Для найбільш стандартних застосувань пропонуються комплектні пристрої, що складаються з актуатора або елемента світлового індикатора, власника і контактних і (або) світлодіодних модулів. Контактні блоки вже встановлені, їх потрібно тільки під’єднати проводами.

Компактні пристрої
Пристрої сигналізації, сенсорні вимикачі, кнопки зі збільшеним ходом і потенціометри поставляються в якості компактних пристроїв. Контактні та світлодіодні модулі інтегровані в корпус пристрою, додатково обладнувати апарат модулями не потрібно.

Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.