Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Клеми Weidmuller в Україні

Weidmuller створює міцність і надійність передачі напруги від одного до іншого електротехнічного компоненту. Найслабші місця будь-якою зібраною схеми – це з’єднання проводів між собою, саме там, де тонко і тому рветься. Weidmuller вирішує саме ці питання, гарантує, що слабке стає сильним і тривалим за своїм експлуатаційного періоду експлуатації.

Weidmuller виробляє клеми, що базуються на чотирьох принципах:

PUSH IN – Новітня технологія дозволяє звести до мінімуму час, що витрачається на монтаж проводки. Пряма вставка забезпечує простоту поводження з провідниками будь-яких типів. Діаметр проводів від 0,13 до 10 кв.мм. PUSH IN Weidmuller – це сила, що створюється нажімной пружиною, виготовлена ​​з високоякісної кислототривкої нержавіючої сталі, яка впливає на провід. Пружина встановлена ​​в обоймі, яка при вставці автоматично відкривається. Ця випробувана система Weidmüller, в якій об’єднані механічні та електричні властивості, забезпечує високу швидкість монтажу і велике зусилля утримання провідника в затиску.

Технологія на основі пружинних затискачів Вайдмюллер універсальна і може бути застосована в контактних системах для з’єднання провідників всіх поширених типів. Властива їй фантастична гнучкість перетворює пружинний затиск в економічно ефективну альтернативну систему з’єднання. Діаметр проводів від 0,05 до 35 кв.мм. Система з пружинним затискачем Weidmuller працює так само, як і з гвинтовою кліткою. Пружинний затиск, виготовлений з високоякісної кислототривкої нержавіючої сталі, притискає провідник до струмової шині з оцинкованої міді. Струмова шина з обробленою поверхнею забезпечує контакт з незмінно низьким перехідним опором і високу корозійну стійкість.

Болтове з’єднання Вейдмюллер вельми економічно за ціною, безпечно і надійно. Його можна застосовувати в самих несприятливих умовах. Діаметр проводів від 10 до 300 кв.мм. Кабельні наконечники, обтиснуті до країв провідника, забезпечують надійність. Кабельні наконечники поміщають між шайбою і затятим кільцем болта. Зворотні сторони кабельних наконечників повинні розташовуватися один напроти одного. При затягуванні шестигранною гайки кабельні наконечники сплющуються і туляться один до одного, створюючи, таким чином, надійний контакт Weidmuller.

Гвинтове з’єднання Weidmuller просте в зверненні і це є її перевагою і універсальністю для проводів будь-якого діаметру і типу: від 0,05 до 240 кв.мм. Гвинт дозволяє поєднувати струмонесучі мідні частини і гвинт в клітці зі сталі. До шини кабель притискається гвинтом. Гвинтове з’єднання не вимагає обслуговування і володіє вібростійкістю.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Каталог Вейдмюллер

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.