Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

На Правому березі в Запоріжжі компанією «Монада» був встановлений ІТП

У багатоквартирному будинку по вул. Товариська 58 (Бородинський мікрорайон) компанією «Монада» був встановлений і запущений в роботу індивідуальний тепловий пункт (ІТП), що дозволяє регулювати витрату тепла в батареях.

На ІТП була встановлена ​​автоматика управління компанії Siemens, помпи з частотним регулюванням виробництва компанії Wilo, і розбірний пластинчастий теплообмінник. На всю запірну арматуру були застосовані термоізолюючі чохли для виключення тепловтрат.

Так само ІТП обладнаний WEB шлюзом, що дозволяє управляти обладнанням віддалено, за допомогою звичайного комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

В ІТП стоять датчики, які визначать різницю температури зовнішнього повітря. Залежно від похолодання насоси починають прискорювати обмін теплоносія, тому будинок не охолоджується. Головний ефект нової системи – економічний, мешканці відчують з приходом холодів. Сьогодні у всіх квартирах цього будинку однакова температура повітря коштом рівномірної подачі та розподілу тепла.

Наш сайт ІТП: http://itp.biz.ua/

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.