Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Iнтелектуальний термостат Siemens

Простори, в яких ви відчуваєте себе комфортно
Інтелектуальний термостат – інноваційний продукт, який оснащений унікальними функціями як для професійних інсталяторів, так і для кінцевих користувачів. Від простоти монтажу і швидкого введення в експлуатацію до безперервного контролю мікроклімату – пристрій допомагає створювати ідеальні простору для життя.

Інтелектуальні технології для задоволення Ваших потреб
Інтелектуальний термостат був розроблений для забезпечення ефективного контролю та управління опаленням. Завдяки лаконічному дизайну пристрій ідеально підходить під будь-який інтер’єр. Термостат безперервно контролює мікроклімат завдяки шести датчикам: температури, вологості, ступеня освітленості, наближення, присутності та виявлення органічних частинок в повітрі. Оскільки всі датчики є невід’ємною частиною інтелектуального термостата, Вам не буде потрібно ніяких додаткових підключень і налаштувань. Датчики забезпечують повну автономність роботи інтелектуального термостата.

Можливість дистанційного і прямого управління пристроєм
Інтелектуальний термостат може управлятися або безпосередньо через сенсорний екран, або за допомогою інтуїтивно зрозумілого додатка «Інтелектуальний термостат». Додаток забезпечує повний контроль і моніторинг Вашого пристрою з будь-якого місця і в будь-який час. Основні функції програми варіюються від настройки різних режимів (наприклад, “На вулиці”, “Дома”), контролю вологості і контролю якості повітря в приміщенні до функції «Green Leaf» і багато чого іншого. Дистанційне керування забезпечує простоту і легкість використання інтелектуального термостата.

Придивіться до призначеного для користувача інтерфейсу.
Інтерфейс і додатки для інтелектуального термостата розроблені для забезпечення максимальної зручності і простоти роботи з пристроєм. Іншими словами, дизайн користувальницького інтерфейсу допомагає використовувати пристрій і додаток найбільш ефективним способом.

Огляд Ваших переваг
Інтелектуальний термостат забезпечує користувачеві ряд переваг як, наприклад, комфортний клімат в приміщенні, оптимальне споживання електроенергії в Вашому домі. Крім цього, інтелектуальний термостат має низку додаткових переваг для задоволення Ваших індивідуальних потреб.

Інтуїтивне користування та автоматичне оновлення додатка

Інтелектуальний термостат був розроблений з метою максимального спрощення
керування мікрокліматом в приміщеннях завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і максимально ергономічний дизайн. Автоматичне оновлення гарантує використання новітніх функцій пристрою.

Забезпечення комфортних умов в приміщеннях

Завдяки вбудованому датчику інтелектуальний термостат зображає та контролює рівень вологості в приміщенні. Крім того, датчик якості повітря зображає дані за допомогою наочної системи кольорового кодування показників.

Підвищення енергоефективності при зниженні витрат на електроенергію

Інтелектуальний термостат забезпечує енергоефективну роботу відповідно до класів енергоефективності. Завдяки функції Green Leaf Ви застосовуєте не тільки інтелектуальні, але й безпечні для навколишнього середовища технології, що, своєю чергою, мотивує вас економити ще більше енергії. Додаток Smart Thermostat допоможе Вам досягти відчутної економії використовуючи функції управління і доступу.

Ідеальна кімнатна температура менше ніж за один день

Завдяки вбудованим датчикам присутності та алгоритмам, інтелектуальний термостат забезпечує ідеальну температуру в приміщенні, коли в ньому присутні люди. Переваги незаперечні: економія енергії та витрат, а також підвищений комфорт в приміщенні.

Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Революція в області систем кабельного вводу. Швидко. Надійно. Простіше простого – зсередини крізь стінку! В області організації кабелів в розподільних шафах, корпусах і машинах система кабельного вводу KDSClick пропонує максимальну гнучкість та економію часу, а також надійне ущільнення і розвантаження від натягу окантованих та неокантованих проводів з виделками або без них.