Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Представляем продукцию немецкой фирмы FTG

Рады представить Вам нашего нового партнера – немецкую фирму FTG. Фирма FTG была основана в 1962 году и на данный момент является одной из ведущих компаний по производству систем распределения тока.

Широкий ассортимент и высокие стандарты качества продукции – преимущества фирмы. В этом году FTG впервые выходит на рынок Украины и мы надеемся, займет достойное место в Ваших предпочтениях.

Основные направления продукции:

Фазные и сборные шины

Вертикальная, 3-фазная распределительная система

Уникальная модульна система, позволяющая организовать в шкафу шину с любым числом контактов

Соединительные клеммы: для подвода питания, на сборные шины, магистральные; для нулевых и защитных проводников; компактные, модульные, клеммные колодки, клеммы с защитной крышкой (IP33) и др.

Распределительные блоки и многое другое

Каталог продукции FTG

Останні новини

Датчики СО2 у системах автоматизації KNX від Theben

Останнім часом, на вимоги стандартів з енергозбереження, будівлі щільно утеплюються. Щоб витрати на опалення були якомога меншими, вікна, зовнішні стіни та дахи теплоізолюються настільки, що природній обмін повітря стає складним.

Реле часу Siemens

Електронні реле часу застосовуються у всіх процесах комутації з витримкою часу в схемах керування, пуску, захисту і регулювання. Завдяки своїй продуманої концепції і компактній конструкції реле часу SIRIUS 3RP є ідеальними елементами для виробників комутаційних шаф. 

Датчики СО2 – контроль якості повітря у приміщеннях

За нормального рівня, вуглекислий газ життєво необхідний для якісного існування живого організму: він сприяє засвоєнню кисню у тканинах, розширює дрібні артеріальні судини та запобігає застійним процесам у серцево-судинній системі, допомагає обміну речовин, зміцнює нервові клітини та сприяє багатьом іншим позитивним процесам.