Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Фіксатор клем Spelsberg WAGO швидкого монтажу – в коробки Abox 025/040

Оцініть стан комутації з одного погляду –  за допомогою нового тримача безгвинтових клем від Spelsberg!

Новий аксесуар призначений для добре знайомих розподільчих коробок Abox 025 і 040 та використовується для фіксації клем WAGO серії 221.

Фіксатор забезпечує чіткі та акуратні з’єднання всередині коробки: інсталяцію просто оглядати, що, значно полегшує випробування, технічне обслуговування чи усунення несправностей. А також, робить використання безгвинтових клем WAGO ще простішим і пропонує монтажникам приємну перевагу – зручність та впорядкованість з’єднань під час підключення.

Призначений для монтажних клем WAGO серії 221 у версіях 221-412, 221-413 і 221-415, кожна з перерізом провідника від 0,2 мм² до 4 мм².

Підходить для всіх варіантів 025 і 040 розподільчих коробок Abox, Abox-i, Abox m, Abox-i m і Abox XT SL, забезпечує чітку та елегантну проводку всередині коробок.

Незалежно від того, в приміщенні чи назовні, у побутових, промислових середовищах чи екстремальних (наприклад, у зонах затоплення) умовах, розподільчі коробки Abox та Abox-i від Spelsberg – завжди надійний продукт для широкого спектра ситуацій установки. Вони також доступні у безгвинтових (SL) версіях з високорозташованими клемами блоками WAGO, які не потребують обслуговування та забезпечують надійний контакт.

Нещодавно, Spelsberg також представив Abox XT SL для заливки смоли з клемами WAGO для використання в землі чи під водою як сертифіковане VDE рішення.  

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.