Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Фахівці компанії “Монада” отримали сертифікат від компанії Сіменс

Компанія “Монада” – це команда професіоналів, яка постійно зростає і вдосконалюється у своїй діяльності. У вересні наші представники пройшли курс навчання, який проходив в Києві, по обладнанню Siemens Climatix і SAPRO-програмування контролерів, і отримали сертифікат від компанії Сіменс.

Асортимент продукції Climatix пропонує широкий ряд рішень для автоматизації та диспетчеризації будівель, управління тепловими насосами, приточно-витяжною системами, фанкойлами, руфтопами, центральними кондиціонерами, ІТП і ін.

Наша компанія використовує контролери Siemens Climatix для систем управління індивідуальними тепловими пунктами.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.