Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Автомати ABB для квартири або будинку

Компанія АББ – лідер в області передових технологій для електроенергетики та автоматизації виробництва, що представляє на світовому ринку продукти, системи та послуги, що застосовуються в багатьох галузях промисловості.

АББ пропонує широку гаму різних модульних пристроїв для монтажу на DIN-рейку, які виконують функції захисту, управління, контролю і вимірювання параметрів електричних ланцюгів. Ці пристрої перед призначені для вирішення широкого кола завдань: від захисту житлових і комерційних будівель, до автоматизації промислових об’єктів.

Автомати ABB, які використовуються в наших будинках і квартирах, діляться на дві серії. Перша серія – бюджетна SH 200 і друга, більш досконала і якісна серія автоматів ABB S200. Ми рекомендуємо встановлювати автоматичні вимикачі ABB S200, які мають ряд переваг в порівнянні з більш економним варіантом – автоматами ABB SH200. При виборі якісного автомата для будинку або квартири, потрібно звертати увагу на добре зарекомендував себе бренд і покупку електрообладнання у офіційних дилерів. Компанія «Монада», офіційний дистриб’ютор ABB, пропонує низькі ціни, швидке постачання, і офіційна гарантія поширюється на всі електрообладнання компанії.

Автомати ABB здійснюють захист електричної мережі від перевантаження і короткого замикання, гарантуючи безпечну і надійну роботу електрообладнання. Автоматичні вимикачі серії System pro M compact випускаються трьох серій – S200, S200 M і S200 P – з трьома різними значеннями відключає здібності (6кА, 10кА і 25кА), з усіма можливими характеристиками спрацювання (B, C, D, K і Z) і конфігураціями (1P, 1P + N, 2P, 3P, 3P + N і 4P), на номінального струму від 0.5А до 63А. Ця серія знаходить широке застосування в житловому, комерційному та промисловому секторах. Автоматичні вимикачі SH200L входять в серію Compact Home і призначені для житлового будівництва. Ці автоматичні вимикачі мають здатність, що відключає 4.5кА, характеристику спрацьовування С, конфігурації 1P, 2P, 3P і 4P, номінальні струми від 6 до 40А. Струми короткого замикання розраховуються виходячи з навантаження, в побуті вони не перевищують 6 кА, і отже, нема потреби встановлювати в щитку квартири або приватного будинку, автомати АББ з більш високими значенням по максимальному струму.

Подавати живлення на автомати ABB S200 можна, як на верхні контакти (стандартний варіант), так і на нижні.

Правильно вибрати автомат для захисту від перевантаження, і струмів у вашому домі чи квартирі допоможуть фахівці компанії «Монада» за телефонами: (061) 228-57-20 (багатоканальний); (044) 392-19-01

 

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.