Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Автоматические выключатели ABB в нашем интернет магазине

Автоматические выключатели компании ABB хорошо известны украинским покупателям, они применяются во многих жилых зданиях, производстве, промышленности для защиты электрооборудования и электрических сетей от перегрузок и коротких замыканий. Автоматы ABB гарантирует безопасную и качественную работу. Выключатели ABB монтируются на дин-рейку и обеспечивают широкий диапазон применения.

Интернет магазин “Электротехника” – https://electrotechnics.com.ua/

Компания Монада, официальный дистрибьютор компании ABB, предлагает большой выбор электротехнического оборудования ABB с доставкой по Украине в интернет магазине “Электротехника”. У нас самые низкие цены и официальная гарантия на продукцию АББ. Тел. (061) 228-57-20 (многоканальный).

Останні новини

Контролери Desigo PXC 4 и PXC 5

Нові контролери Siemens Desigo PXC4 і PXC5 перетворюють будівлі в високопродуктивні об’єкти
Компанія «Сіменс» випустила нові контролери Desigo PXC4 і Desigo PXC5, які є першими з нової лінійки контролерів автоматизації будівель, що розширюють і доповнюють систему Desigo, створюючи високопродуктивні та енергоефективні будівлі.

Weidmuller VARITECTOR PU AC S-line: захист від перенапруги

Інноваційна технологія з газорозрядною трубкою компанії Weidmuller лінійки VARITECTOR PU AC S-line забезпечує виняткову компактність конструкції з шириною всього 18 мм на полюс. Відмінний захист від перенапруг, тонкий дизайн і привабливе співвідношення ціна / продуктивність.

Перелік продукції Kaiser в Україні

Компанія “Монада” понад 10 років представляє продукцію KAISER в Україні.

Широкий асортимент продукції KAISER дозволяє виконати якісний сучасний електромонтаж в стінах і стелях з будь-яких матеріалів, в протипожежних і звукоізоляційних стінах і стелях, а також в стінах з радіологічним захистом в медичних установах.