Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Автоматические выключатели ABB в нашем интернет магазине

Автоматические выключатели компании ABB хорошо известны украинским покупателям, они применяются во многих жилых зданиях, производстве, промышленности для защиты электрооборудования и электрических сетей от перегрузок и коротких замыканий. Автоматы ABB гарантирует безопасную и качественную работу. Выключатели ABB монтируются на дин-рейку и обеспечивают широкий диапазон применения.

Интернет магазин “Электротехника” – https://electrotechnics.com.ua/

Компания Монада, официальный дистрибьютор компании ABB, предлагает большой выбор электротехнического оборудования ABB с доставкой по Украине в интернет магазине “Электротехника”. У нас самые низкие цены и официальная гарантия на продукцию АББ. Тел. (061) 228-57-20 (многоканальный).

Останні новини

Імпульсні джерела живлення Weidmüller PROmax

Завдяки новій серії джерел живлення PROmax, Weidmüller може запропонувати гнучке і дуже ефективне рішення для систем автоматизації добувної та обробної промисловості.

Різноманітність кімнатніх термостатів Siemens

Siemens має широкий асортимент термостатів, починаючи від простих електромеханічних і цифрових кімнатних термостатів для простих функцій керування мікрокліматом в приміщеннях, до термостатів з комунікацією KNX для інтеграції в системи автоматизації будівель.

Викрутки Weidmuller

Асортимент викруток Weidmüller є досконалим рішенням; викрутки відрізняється ергономічною конструкцією та універсальністю, які необхідні високих вимог професійних користувачів. Завдяки ергономічному дизайну компанія Weidmüller гарантує користувачеві безпеку, збереження здоров’я, комфорт і ефективність.