Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

У багатоквартирному будинку Хортицького району Запоріжжя встановили ІТП

Фахівці компанії «Монада» спроєктувати, укомплектували та змонтували індивідуальний тепловий пункт ІТП по вул. Героїв 93-й Бригади 17, в Запоріжжі. Також в цьому будинку був спроєктований вузол комерційного обліку теплової енергії (Уте) і замінений старий тепловий лічильник на сучасний ультразвуковий лічильник виробника Landis & Gyr.

На ІТП була встановлена ​​автоматика управління компанії Siemens, помпи з частотним регулюванням виробництва компанії Wilo, і розбірний пластинчастий теплообмінник. Монтаж системи диспетчеризації в індивідуальних теплових пунктах дозволив контролювати і управляти роботою ІТП за допомогою локальної мережі або мережі Інтернет.

Поради фахівця “Монада” при виборі індивідуального теплового пункту для ОСББ

Встановлений ультразвукової тепловий лічильник компанії Landys & Gyr також під’єднали до контролера, і все показання лічильника тепер видно на екрані монітора з веденням архіву показань.

Таким чином, ОСББ отримало можливість регулювання індивідуального теплоспоживання: старт і закінчення опалювального сезону незалежно від постанови адміністрації міста, відсутність перегріву восени-навесні та недогріву взимку, а також наявність гарячої води в будь-який час доби на всіх поверхах. Найголовніша перевага – енергоефективність від встановлення ІТП дозволяє заощаджувати на платежах.

Наш сайт ІТП: http://itp.biz.ua/

Останні новини

Відкрийте інновації Weidmüller —  клемні колодки SNAP IN.

Відкрийте інновації Weidmüller — клемні колодки SNAP IN.

Серія AS дозволяє швидко, легко та без інструментів підключати гнучкі провідники без наконечників.
Технологія SNAP IN гарантує безпечне та постійно надійне з’єднання – навіть для все більш автоматизованих процесів електропроводки майбутнього.
Модульні клемні колодки AS сумісні з серією A і можуть використовуватися різними способами