Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

В многоквартирном доме Хортицкого района Запорожья установили ИТП

Специалисты компании «Монада» спроектировали, укомплектовали и смонтировали индивидуальный тепловой пункт ИТП по ул. Героев 93-й Бригады 17, в Запорожье. Также в этом доме был спроектирован узел коммерческого учета тепловой энергии (УТЭ) и заменен старый тепловой счетчик на современный ультразвуковой счетчик производителя Landis&Gyr.

На ИТП была установлена автоматика управления компании Siemens, насосы с частотным регулированием производства компании Wilo, и разборный пластинчатый теплообменник. Монтаж системы диспетчеризации в индивидуальных тепловых пунктах позволил контролировать и управлять работой ИТП посредством локальной сети или сети Интернет.

Советы специалиста «Монады» при выборе индивидуального теплового пункта для ОСББ

Установленный ультразвуковой тепловой счетчик компании Landys&Gyr также подключили к контроллеру, и все показания счетчика теперь видны на экране монитора с ведением архива показаний.

Таким образом, ОСМД получило возможность регулирования индивидуального теплопотребления: старт и окончание отопительного сезона вне зависимости от постановления администрации города, отсутствие перегрева осенью-весной и недогрева зимой, а также наличие горячей воды в любое время суток на всех этажах. Самое главное преимущество – энергоэффективность от установки ИТП позволяет экономить на платежах.

Наш сайт ИТП: http://itp.biz.ua/

Останні новини

Частотний перетворювач Siemens SINAMICS V20

SINAMICS V20 — це перетворювач частоти з базовою функціональністю для широкого спектра промислових завдань з приводами, керованими по швидкості. SINAMICS V20 — це просте і економічно ефективне рішення.

Електродвигуни Siemens: якість та інновації з самого початку роботи

Всесвітньо відома компанія Siemens (Сіменс) вже кілька десятиліть розробляє і випускає неймовірно великий асортимент високоякісних і різнобічних електродвигунів. Від мініатюрних і малопотужних моторів в 0,06 кВт до надпотужних верхньої межі в 100 000 кВт. Ідеальне поєднання відмінних виробничих показників, ефективності роботи і компактних розмірів, досягнутих завдяки високотехнологічним нововведенням і удосконаленням електричного і механічного дизайну.

GEOS-S від Spelsberg — електротехнічні шафи з полікарбонату

Компанія «Монада» презентує нову лінійку виробів від німецької фірми Spelsberg — електротехнічні навісні шафи з полікарбонту — GEOS-S!

Серія створена на основі великих корпусів з полікарбонату GEOS, має ту саму гнучкість аксесуарів та технічну довершеність. Двері корпусів нових шаф GEOS-S випускаються у сірій або прозорій конструкції. Прозора конструкція дозволяє зчитувати інформацію з пристроїв без необхідності порушення конфігурації та встановлення віконець.