Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Виробники

ТОВ МОНАДА

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Міжнародний електротехнічний концерн АВВ – світовий лідер в області проектування, виробництва і обслуговування обладнання для передачі і розподілу електроенергії, продуктів і технологій для автоматизації, електродвигунів, генераторів і інших пристроїв різноманітного призначення для застосування в житлових приміщеннях, комерційних і промислових об’єктах. Компанія випускає широкий асортимент: від розеток та вимикачів до великогабаритних щитових підстанцій.

Група Cavotec об’єднує компанії, що спеціалізуються у силовому обладнанні для кранової та іншої промислової техніки. Області застосування продукції: порти і термінали, гірничодобувна промисловість, спорудження тунелів, сталеливарні заводи і виробництво алюмінію, аеропорти, виробництво енергії та шельфові установки, судноверфі і промисловість морського призначення, промисловість загального призначення і автоматизації.

Delta Electronics – відома в усьому світі компанія, яка спеціалізується на виробництві пристроїв захисту, регулювання напруги, а також безперебійного живлення. Остання розробка компанії – 4-е серія джерел безперебійного живлення: Amplon, Agilon, Modulon і Ultron. Ці прилади через свої компактні розміри гарантують максимальну економію енергії, виняткову стабільність параметрів і високий ККД. Тому, джерела живлення від компанії Delta можна використовувати для реалізації найвідповідальніших завдань.

Компанія Fränkische є піонером у галузі виробництва сучасних полімерних гофрованих труб та інших видів трубних систем із полімерів. Це стало можливим завдяки багаторічному досвіду в області виробництва труб, а також досвіду в області конструювання та виробництва промислового обладнання для виготовлення трубних виробів із полміерів.

Продукти, системи і технології компанії Kaiser розробляються для ефективного, безпечного та надійного електромонтажу, з урахуванням всіх дрібниць. Тут продумано все: від стандартного подштукатурного монтажу і монтажу в бетонних конструкціях до актуальних питань, наприклад, герметичного монтажу у енергозберігаючих об’єктах.

Фірма New Elfin – динамічна італійська компанія, що спеціалізується на виробництві компонентів пристроїв управління, контролю і сигналізації. Продукція компанії, завдяки якості та новітніх технологій успішно застосовується в авіаційній та автомобільній промисловості, залізничному транспорті та побутових приладах, в системах управління і автоматизації, робототехніки та промислових установках.

SIEMENS – світовий лідер в автоматизації, що пропонує весь спектр рішень для систем управління і комутації. Компанія працює в таких областях як автоматизація, інформатика і зв’язок, енергетика, медицина, транспорт, освітлення. Системи Siemens та обладнання для управління опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням повітря (ОВК) допоможуть значно скоротити експлуатаційні витрати завдяки ефективному використанню енергії.

Фірма THEBEN AG (Німеччина) відома як виробник годинний автоматики з незмінними традиціями якості та точності. У сферу діяльності фірми входить вирішення завдань контролю і управління різними електроспоживачами в залежності від часу, температури, освітленості, вологості або комбінації цих параметрів для економії електроенергії і комфорту.

Компанія Vergokan спеціалізується на металообробці та обробці поверхонь. Vergokan пропонує повний асортимент систем (металеві кабельні лотки перфоровані і суцільні, короба для підлоги промислові, кабельні лотки дротові, кабельні лотки сходового типу, кабельні лотки для бетонних підлог, вогнестійкі системи Е90, системи кріплення і т.д.) завдяки повністю інтегрованим технологічним процесам .

Перелік продукції Weidmuller включає в себе широкий діапазон виробів: від клемних блоків, клем і роз’ємів для друкованих плат, компонентів для вибухонебезпечних середовищ, реле до джерел живлення, інтерфейсних модулів і модулів захисту від перенапруги. Загальним визнанням користується електромонтажний інструмент, завдяки його високій якості, довговічності і надійності. Системи маркування та маркувальні матеріали для кабелів, провідників, клем, обладнання.

Фірма Walther виробляє електротехнічні компоненти й системи п’яти основних напрямків: промислові штекери і розетки СУУ-типу; розеткові розподільники; штекери і розетки CEPro (суміщені в одному корпусі силові і керуючі контакти); багатополюсні роз’єми Procon промислового застосування; розподільні щити та коробки серії AutuboxX; пристрою серій EIBoxX і L-boxX для шини EIB

Agro пропонує кабельні вводи та захисні рукави для різної середовища застосування і вимог сучасних технологій в наступних напрямках: машинобудування, суднобудування, виробництво військової техніки, автоматизація та управління будівництвом тунелів, вибухонебезпечні виробництва, інформаційні мережі, електроінсталяція. Agro виробляє кабельні вводи з нікельованої латуні, нержавійки, пластику для кабелів діаметром від 2 до 112мм зі ступенем захисту IP68.

Німецька фірма Conta-Clip виробляє все, що використовується в шафах автоматики. Перш за все, це клеми: гвинтові і болтові, пружинні і пуш-ін, а також натяжні скоби, екранні затискачі, кабель-канали, системи вводу кабелів, корпусні системи, дін-рейки, маркування, електромонтажні інструменти та електроніка на дін-рейку, така як: різні реле, розрядники, джерела живлення і ін., а також промислові комунікатори та модулі введення-виведення. CONTA-CLIP також виробляє клеми і роз’єми на плати.

Підприємство Doepke Shaltgerate GmbH & Co.KG – було утворено у 1956 році на північному заході Німеччини в місті Норден. З перших років існування “Doepke” зарекомендував себе як компанія, яка використовує передові технології з виробництва автоматичних вимикачів, ПЗВ, імпульсних реле, контакторів, індикаторів, диференціальних автоматів, та іншого низьковольтного обладнання, широко використовуваного для житлових приміщень, промислових і комерційних об’єктів.

GIRA – це високі технології і чудовий дизайн, це розумні прилади, наділені безліччю функцій, це якість, надійність, комфорт та безпека.

Продукція GIRA – це понад чотири тисячі найменувань продукції, починаючи від традиційних розеток і вимикачів до електронних пристроїв високого класу, таких як диммери, таймери, автоматичні і сенсорні вимикачі, датчики руху, а також прилади дистанційного керування за допомогою радіосигналів.

Електричні розетки, світлорегулятори і вимикачі Legrand надійні, прості у використанні та легко монтуються. Ще однією незаперечною перевагою розеток та вимикачів Legrand є дизайн. Щоб вам було простіше підібрати розетки і вимикачі, які підходять до вашого інтер’єру, дизайнери Legrand розробили кілька унікальних колекцій, різноманітних за стилем та кольором. Якщо у вашому інтер’єрі змішані кілька стилів, можна вимикачі купити з однієї колекції, а розетки купити з іншої.

Компанія Pfannenberg є однією з декількох компаній в світі, які розробляють та виробляють всю лінію промислового обладнання для кліматизації: вентилятори з фільтром, термостати, Гідростат, нагрівачі, охолоджуючі пристрої, повітряно-водяні теплообменінікі, чиллери. Світлосигнальне обладнання: лампи постійного світла, проблискові, миготливі в різних конструтівах і колірних варіантах використовується на промислових підприємствах, на висотних об’єктах.

Фірма SPELSBERG, вже більше 100 років відома своєю високоякісною продукцією, є солідним і надійним виробником електромонтажних виробів. Основна продукція Spelsberg – це вологозахищені корпуси, розподільні щити та коробки, а так само монтажні системи для закладення у бетон. Більш ніж 100-річний досвід у виробництві в цій галузі дозволяє задовольнити практично всі потреби замовника. Вся продукція виготовляється з високоякісних матеріалів: поліамід, полікарбонат, армований скловолокном, дюропласт без галогену.

Raychem відомий вже більше сорока років, як винахідник та постачальник технології виробництва систем обігріву. Завдяки Raychem був винайдений перший в світі саморегулівний нагрівальний кабель, який незабаром став промисловим стандартом для захисту труб від замерзання та підтримання температури додатків. У 1998 році компанія Raychem поглинула компанію Thorin & Thorin, провідного шведського виробника кабельних систем обігріву. У 1999 році компанія Raychem була поглинена компанією Tyco International, та була розділена на два підрозділи: електроніка (Tyco Electronica) і супутні системи обігріву (Tyco Thermal Controls). З цього моменту компанія почала зростати за рахунок придбань різних компаній таких як Accutron, Isopad і Tracer Industries.

НПП “Новатек-Електро” спеціалізується на розробці, з подальшим впровадженням у виробництво, приладів програмованої силової електроніки, так званих інтелектуальних електронних систем загального та спеціального застосування. Така електроніка використовується для створення комутаційно-захисних апаратів нового покоління, приладів обліку та контролю, пристроїв захисту та автоматики.